ENGLISH تالار گفتگو(انجمن ها) ویژه همکاران
ورود به سیستم

لطفاً نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید. [ثبت نام]


بهترین موسسات حسابرسی در مقام کارفرما موسسه والت 16 ارديبهشت 93

این بار موسسه والت از شرکت­ کنندگان در این مطالعه خواسته است، علاوه بر ارزیابی موسسات براساس عامل اعتبار (پرستیژ)، در مورد موسسه­ای که خود در آن مشغول به کار هستند نیز در زمینه­ های مختلف اظهار نظر کنند. شرکت ­کنندگان در مقیاسی از یک تا ده به عوامل مختلف تحت عنوان "کیفیت زندگی" شامل مزایا، دورنمای کسب و کار، تعامل با مشتریان، حقوق، فرهنگِ حاکم، مدیریت موسسه، آموزش رسمی، طرح­های سبز، فرآیند استخدام، ساعات کاری، آموزش غیررسمی، تحرک داخلی، انسان ­دوستی، سیاست های ارتقا، ارتباط با ناظرین و سرپرستان، رضایت، ملزومات سفر و تعادل کار و زندگی به موسسه خود امتیاز می­دهند. امتیاز هر موسسه در هر بخش، میانگین امتیازات کسب شده آن موسسه در آن بخش است و موسساتی که کمتر از 15 نفر شرکت کننده داشته اند از این فهرست خارج شده اند.

برای مشاهده فهرست موسسات برتر با توجه به هر یک از عوامل عنوان شده در بالا می توانید به این لینک مراجعه کنید.

قابل توجه است که چهار موسسه بزرگ حسابرسی (Big 4) که به لحاظ اعتبار (پرستیژ) جزء 4 موسسه برتر هستند، در مواردی نظیر تعادل کار و زندگی و فرهنگ حاکم بر موسسه حتی جزء 10 موسسه برتر از دید حسابرسان و حسابداران حرفه ای قرار ندارند.


http://www.vault.com/company-rankings/accounting/best-accounting-firms-to-work-for//RankMethodology?sRankID=322&rYear=2015&pg=1

پر اهمیت ترین تگ ها :

موسسه حسابرسی

حسابرسی

مشاوره مالی

مشاوره مدیریت

مشاوره مالیاتی

خدمات حسابداری

خدمات حسابرسی

خدمات مالیاتی

©1391-1395 حق استفاده از مطالب و قالب این سایت براي موسسه حسابرسی هوشیار ممیز محفوظ است.