ENGLISH تالار گفتگو(انجمن ها) ویژه همکاران
ورود به سیستم

لطفاً نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید. [ثبت نام]


کدام عامل مهم تر است، اعتبار (پرستیژ) یا فرهنگ حاکم؟ موسسه والت 17 ارديبهشت 93

امسال، موسسه والت بیش از 10,000 حسابرس و حسابدار حرفه­ای در 90 موسسه برتر آمریکا را در این مطالعه درباره "زندگی" در موسسات حسابرسی­ای که در آن ها مشغول به کار هستند مورد پرسش قرار داده است. همچنین، از ایشان خواسته است سه عاملی را که برای ایشان دارای بیشترین اهمیت ­اند به ترتیب اولویت انتخاب کنند. امسال، برخلاف سال گذشته، شرکت­ کنندگان عامل "فرهنگ حاکم/همکاران" را به عنوان عامل اول انتخاب کردند و نه"اعتبار (پرستیژ)" را. 46.2 درصد شرکت­کنندگان "فرهنگ حاکم/همکاران" را به عنوان مهمترین عامل انتخاب کردند و 38.8درصد از ایشان "اعتبار (پرستیژ)" را، در حالی که سال گذشته این درصدها به ترتیب 45.4 در مقابل 47.0 بود.
2013/2014: کدام عامل بیشترین تاثیر را در پذیرش پیشنهاد کاری موسسه­ای که در آن مشغول به کار هستید داشته است؟

 

2012/2013: کدام عامل بیشترین تاثیر را در پذیرش پیشنهاد کاری موسسه­ای که در آن مشغول به کار هستید داشته است؟

امسال، حسابداران و حسابرسان به طور چشمگیری نسبت به سال گذشته رضایت شغلی کمتری دارند. شرکت ­کنندگان در این مطالعه اعلام داشته ­اند که نسبت به سال گذشته استرس بیشتری را متحمل شده ­اند و ساعات کاری­شان نیز افزایش داشته است، و دلیل اعظم آن را تعدیل نیرو در سطوح پایین ­تر، افزایش انتظارات مشتریان و ضرب الاجل ­های کاری شدیدتر می­دانند.

شرکت­ کنندگان در این مطالعه از مقیاس یک تا ده به رضایت شغلی، به طور متوسط، امتیاز 7.86 را در مقابل 8.09 در سال گذشته داده اند. همچنین، رضایت خود از میزان ساعات کاری را 7.00 در مقابل 7.10 در سال گذشته ارزیابی کردند. رضایت از تعادل کار و زندگی امسال 7.61 امتیاز در مقابل 7.78 درسال گذشته و حقوق و مزایا 7.11 در مقابل 7.22 در سال گذشته ارزیابی شده ­اند.

به عبارت دیگر، حسابداران و حسابرسان مورد مطالعه در این تحقیق نسبت به سال گذشته رضایت کمتری دارند.

چهار موسسه بزرگ حسابرسی (Big 4) و برخی موسسات متوسط تلاش داشته­ اند که تعادل بیشتری میان کار و زندگی کارمندان خود فراهم آورند. اکثر این موسسات در حال حاضر برنامه­ های کاری انعطاف­ پذیری ارائه می­کنند که با استفاده از آن­ها کارمندان می­توانند زمان زیادی را از راه دور کار کنند، و مزایا در بسیاری از موسسات، به خصوص در Big 4، که معمولاً بیشترین فشار کاری را روی کارمندان دارند (چراکه بیشرین حجم کاری و بزرگترین مشتریان را دارند)، به میزان چشمگیری بهبود یافته است. در حقیقت، Big 4 در ایالات متحده بهترین مزایای مادر یا پدرشدن را به کارمندان خود ارائه می­دهد.

و هنوز، با توجه به آنچه حسابرسان و حسابداران حرفه­ای در تحقیق اخیر گفته ­اند، تمام این­ها کافی نیست.http://www.vault.com/blog/workplace-issues/to-big-4-accountants-which-is-more-important-prestige-of-culture/

پر اهمیت ترین تگ ها :

موسسه حسابرسی

حسابرسی

مشاوره مالی

مشاوره مدیریت

مشاوره مالیاتی

خدمات حسابداری

خدمات حسابرسی

خدمات مالیاتی

©1391-1395 حق استفاده از مطالب و قالب این سایت براي موسسه حسابرسی هوشیار ممیز محفوظ است.