ENGLISH تالار گفتگو(انجمن ها) ویژه همکاران
ورود به سیستم

لطفاً نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید. [ثبت نام]


امکان جدید برای سرمایه گذاری صندوق های سرمایه گذاری 6 مهر 93

مدیر نظارت برنهادهای مالی اعلام کرد؛

امکان جدید برای سرمایه گذاری صندوق های سرمایه گذاری

  اداره نظارت بر نهادهای مالی طی ابلاغیه از امکان سرمایه گذاری صندوق های سرمایه گذاری در واحدهای سرمایه گذاری صندوق های سرمایه گذاری زمین و ساختمان خبر داده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، ایوب باقرتبار مدیر نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس و اوراق بهادار درباره این ابلاغیه گفت: تمام صندوق های سرمایه گذاری می توانند از این پس با اعمال تغییراتی نسبت به سرمایه گذاری در واحدهای صندوق های سرمایه گذاری غیر از اوراق بهادار از جمله صندوق های سرمایه گذاری زمین و ساختمان اقدام کنند.

وی درباره بند الحاقی این ابلاغیه که به موضوعات مجاز برای سرمایه گذاری صندوق اضافه شده است، گفت: بر اساس این بند از این پس واحدهای صندوق های سرمایه گذاری صندوق های سرمایه گذاری غیر از  اوراق بهادار از جمله صندوق سرمایه گذاری زمین و ساختمان و صندوق های سرمایه گذاری پروژه اقدام کنند.

این مقام مسوول به بند جدید در جدول حد نصاب دارایی های صندوق ها اشاره کرد و گفت: در جدول حد نصاب دارایی های صندوق یک بند جدید اضافه شده است که بر اساس آن حد نصاب دارایی های واحدهای سرمایه گذاری صندوق های غیر از اوراق بهادار حداکثر به میزان پنج درصد از کل دارایی ها باشد.

باقرتبار در پایان تصریح کرد: متقاضیان می توانند درخواست خود را به منظور انجام اصلاحات لازم در امیدنامه برای اداره نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس ارسال کنند.

پايگاه اطلاع رساني بازار سرمايه -سنا

توسط:

 


پر اهمیت ترین تگ ها :

موسسه حسابرسی

حسابرسی

مشاوره مالی

مشاوره مدیریت

مشاوره مالیاتی

خدمات حسابداری

خدمات حسابرسی

خدمات مالیاتی

©1391-1395 حق استفاده از مطالب و قالب این سایت براي موسسه حسابرسی هوشیار ممیز محفوظ است.